راهنمای ثبت سفارش
ما در پیکانیک، فضایی فراهم آوردیم تا شما کاربران گرامی به راحتی بتوانید سفارش‌های مورد نظر خود را ثبت و پیگیری کنید.

مراحل ثبت سفارش در پیکانیک:

1. ثبت نام: شما می توانید با انتخاب گزینه ی ثبت نام و ثبت شماره تلفن همراه خود یک کد عضویت دریافت کنید و در مرحله ی بعد با وارد کردن نام و نام خانوادگی، ثبت نام خود را تکمیل کنید.

2. در قسمت جستجو با انتخاب فیلترهای جستجو، گزینه ی مناسب با نوع فعالیت خود را جستجو کنید.

3. قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده وارد پنجره ی ثبت سفارش شوید. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی آیکون ستاره، این قالب را در فهرست مورد علاقه های خود ذخیره کنید تا در سفارش های بعدی به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

4. پس از اقدام به خرید در پنجره ی جزییات سفارش به صفحه ی تکمیل سفارش هدایت می شوید. در این صفحه شما می توانید فایل های موسیقی، عکس، ویدیو و یا فایل های نوشتاری با فرمت های رایج را برای ما ارسال کنید تا ما آنها را در قالب مورد نظر شما به جای نوشته و تصاویر پیش فرض جاگزاری کنیم. شما همچنین می توانید در محلی که برای نوشتن اطلاعات مورد نظر فراهم شده توضیحات را برای ما بنویسید. در بخش سفارشی سازی با انتخاب کارت انتخاب تصویر، 10 درصد به مبلغ سفارش شما اضافه می شود و دیگر نیازی به ارسال تصویر ندارید. طراحان پیکانیک مناسبترین تصویر را با توجه به موضوع مورد نظر انتخاب و جاگذاری می کنند. با استفاده از کارت های بعدی می توانید رنگ اصلی قالب و تعداد اسلاید اضافه(برای ویدیو) و ... را نیز انتخاب کنید.

5. در صورتی که کیف پول شما خالی باشد، جهت شارژ آن به صفحه ی کیف پول منتقل می شوید. در این صفحه می توانید یکی از بسته های حاضر را خریداری کنید. پس از شارژ کیف پول و ثبت اطلاعات مورد نظر درخواست شما ثبت می گردد و شما به صفحه ی داشبورد خود منتقل می شوید. در غیر این صورت می توانید خرید خود را ثبت کنید.

6. در صفحه ی داشبورد گزینه های در صف انتظار، انجام شده، مورد علاقه ها و کیف پول وجود دارند.

سفارش های در صف انتظار: در این صفحه سفارش هایی قرار دارند که شما به تازگی ثبت کرده اید و هنوز مورد بررسی قرار نگرفته اند. شما می توانید سفارش خود از این فهرست حذف کنید.

در صورت حذف سفارش وجه کسر شده از کیف پول شما بازگشت داده می شود. ولی زمانی که کار روی یک سفارش شروع شود وضعیت آن به در دست اقدام  تغییر می کند و شما دیگر نمی توانید آن را حذف کنید. بعد از ثبت سفارش منتظر بمانید تا قالب مورد نظر شما ویرایش شده و برایتان ارسال گردد. این زمان بسته به حجم سفارش ها ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد. در این زمان پیامکی مبنی بر مراجعه به داشبورد خود دریافت می کنید.

سفارش های انجام شده: در این صفحه سفارش هایی قرار دارند که ویرایش شده اند و شما می توانید آنها را دریافت و بررسی کنید.

چنانچه فایل دریافت شده مشکلی نداشت، دکمه ی تایید نهایی را انتخاب کنید. در غیر اینصورت دکمه ی درخواست بازبینی را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه شما مجددا به صفحه ی ارسال اطلاعات منتقل می شوید و بعد از ارسال اطلاعات درخواستی سفارش شما مجدداً در فهرست در صف انتظار قرار می گیرد. چنانچه درخواست بازبینی شرایط اعمال تغییرات را دارا بود سفارش شما بازبینی و ویرایش شده و مجددا به صفحه ی سفارش های انجام شده منتقل می شود.

*چنانچه 5 روز از زمان ارسال سفارش برای کاربر گذشته باشد و کاربر اقدامی جهت تایید یا درخواست بازبینی انجام ندهد، سفارش تکمیل شده و دیگر امکان درخواست بازبینی وجود نخواهد داشت.

مورد علاقه ها: این صفحه به قالب هایی تعلق دارد که شما با انتخاب گزینه ی ذخیره به این فهرست اضافه کرده اید و هر بار می توانید با مراجعه به این صفحه آنها را مشاهده و جهت درخواست ویرایش انتخاب کنید.

کیف پول: در این صفحه کلیه ی تراکنش های شما موجود است و می توانید آنها را مشاهده و بررسی کنید.


با پیکانیک همراه باشید.